Staň se Ježíškem dětem z DD
Datum vložení :   03.12.2019 hod: 9:11
      Již počtvrté se naše škola zapojila do celorepublikového projektu Staňte se Ježíškem dětem z dětských domovů. Letos jsme zvolili sousední Olomoucký kraj a konkrétně DD Prostějov. Zde jsme si vybrali dva kluky Fabíka a Samuela a poslali jim dárek, o který si na internetu napsali - fotbalový míč. Peníze jsme získali prostřednictvím sběru starého papíru od září do listopadu. Díky dětem, rodičům i zaměstnancům školy se podařilo odvézt 600 kg papíru. Škoda, že výkupní cena šla od září z 1,40 Kč na 60 haléřů za kilogram. Napsali jsme do domova panu řediteli také průvodní list, tak doufáme, že se klukům dárek bude pod stromečkem líbit. Tak hezké Vánoce, děti! hm

Vážený pane řediteli!

V letošním roce jsme se rozhodli podpořit  dvě děti vašeho dětského domova a připravili jsme pro ně dárek, o který si napsaly v projektu Staňte se Ježíškem dětem z dětských domovů. Každoročně vybíráme dětský domov z našeho Moravskoslezského kraje nebo sousedního Olomouckého.

Předejte tedy, prosím, za našich 17 dětí malotřídní školy v Malé Morávce dárky Fabíkovi (8 let) a Samuelovi (12 let) – oba si přáli fotbalový míč. Naše děti si na dárky vydělávají sběrem starého papíru. Jsme sice malinká škola, ale máme radost, když můžeme něčím přispět dětem, které nemají takové štěstí žít spokojené ve svých vlastních rodinách.

Dětem, Vám osobně i ostatním zaměstnancům přejeme do předvánočního času hodně pohody a spokojenosti a vše dobré v příštím roce.

Děti a zaměstnanci ZŠ Malá Morávka