Sníh nad tabulí
Odpověď z DD Prostějov
Datum vložení :   11.12.2019 hod: 10:53
      V pondělí 9.prosince jsme obdrželi děkovnou odpověď od pana ředitele Dětského domova Prostějov, kam jsme začátkem měsíce posílali dvěma chlapcům Ježíška. Dopis otiskujeme. hm

Vážená školo, kamarádi,

velice mile nás překvapil balíček s dárky pro Fabíka a Sama. Bohužel tito hoši vám nemohou v současné době poděkovat, jelikož váš dárek je určen až pod stromeček, ale určitě budou rádi. Dovolte, abych tak učinil za ně.

Nesmírně si vážíme vaší iniciativy, zvláště když děti kupují dárky dětem. Bohužel ne všichni mají to štěstí vyrůstat v kruhu svých nejbližších, zahrnuti láskou a péčí. Věřte však, že v našem dětském domově děláme všechno pro to, aby děti prožili šťastné a spokojené dětství a mládí, na které budou dle možností rádi vzpomínat.

A stejné je to i o Vánocích. Snažíme se našim dětem připravit krásné a spokojené Vánoce, ke kterým jste letos přispěly i vy, děti ze ZŠ Malá Morávka. Za to vám ještě jednou moc děkujeme. Děkujeme také všem dospělým pracovníkům školy, kteří tuto sbírku jistě s láskou organizovali.

Přejeme vám všem krásný advent a samozřejmě krásné Vánoce a mnoho štěstí v roce.

Děti a zaměstnanci DD a ŠJ Prostějov

Mgr. Vladimír Brablec,